FINAL SALE – Vybrané produkty za skvělé ceny KUP TEĎ

Top4 zajímavosti z Premier League

V 11. kole Premier League ztratil body Manchester United, který navázal na nepovedenou sérii venkovních utkání, Chelsea k vítězství znovu dotáhlo španělské duo Azpilicueta – Morata. Činili se také ofenzivní hvězdy Manchester City, které překonali rekord v počtu vstřelených gólů. Rušno bylo také v Asii, ofenzivní univerzál Tottenhamu Son se stal nejlepším střelcem mezi Asiaty v historii Premier League.

Manchester United přestal venku střílet a prohrává
Ve včerejším utkání s Chelsea ztratili svěřenci Josého Mourinha další tři body. Zajímavé je, že v úvodních třech venkovních utkáních hráči United vystřelili 20 krát na branku, vstřelili 7 gólů a připsali si 7 bodů. Zatímco v posledních třech utkáních vystřelili na branku pouze 6 krát, vstřelili pouze jeden gól a získali jediný bod. Mourinhovi evidentně chybí Pogba a bude klíčové, aby se co nejdříve uzdravil.

Jak Manchester United, tak Pogba mají smlouvu se značkou adidas. Viděl jsi už kopačky francouzského záložníka adidas ACE 17+ Purecontrol?

Pogba Manchester United

Španělské duo táhne Chelsea
Conteho svěřenci přehráli Manchester United nejenom výsledkově, ale také herně. Velkou zásluhou na vítězství Londýnského klubu mělo španělské duo Morata – Azpilicueta. A nebylo to poprvé. Španělský obránce si v letošní sezóně připsal už 5 asistencí, navíc všechny byly adresovány Moratovi.

U Moraty se ještě zastavíme. Od začátku minulé sezóny nevstřelil nikdo více gólů než Álvaro Morata, který se v posledních dvou sezónách trefil celkem už 10 krát.

Španělský bek nastupuje v kopačkách adidas X 17.1.

Útok Manchesteru City ničí rekordy Premier League
Vliv Guardioly začíná být čím dál evidentnější. Žádný klub z Premier League neměl v úvodních 17 utkáních sezóny více než 52 gólů. Naposledy se k tomuto rekordu přiblížili v roce 1992-93. Bleděmodrá část Manchesteru vypadá nezastavitelná, dokáže je v letošní sezóně někdo přibrzdit?

Viděli jste už produkty Manchesteru City na našem eshopu?

Son – nejčastěji skórující Asiat v Premier League
Ofenzivní univerzál Son Heung-Min rozhodl jediným gólem utkání Tottenhamu proti Crystal Palace. Spurs většinu utkání sice tahali za kratší konec, ale branka Sona nakonec udržela všechny tři body ve Wembley. Son tímto gólem nejenom vystřelil výhru pro Kohouty, ale zároveň se osamostatnil jako Asiat s nejvíce vstřelenými góly v Premier League. Do včerejšího utkání se o tento primát dělil s Park Ji- Sungem.

Nejenom rychlost, ale také přesnou mušku zajišťují Sonovi kopačky adidas X 17+ Purespeed.

Son Tottenham

Práža - Top4Football