Věrnostní program

House of Clubs

House of Clubs je tvá vstupenka do vybrané společnosti a právě teď tě zveme, aby sis tuto péči začal užívat. Pokračuj dál a vítej v klubu.

Jak to funguje? Jednoduše! Zaregistruj se do House of Clubs a užij si speciální slevu, která platí i na zlevněné produkty. Po registraci a přihlášení ti ve tvém profilu v sekci Moje slevové kódy bude svítit aktivní kupón a téměř všechny ceny na našem e-shopu budeš mít nižší.

To ale není všechno. Členové klubu sbírají body, které jim odemknou řadu dalších výhod, jako je přednostní přístup k exkluzivním modelům, ještě vyšší slevy či dokonce doprava zdarma na všechny objednávky. Tyto výhody můžeš využívat po dosažení úrovní Basic, Pro a Gold – na každé z nich tě čekají i vouchery na 250, 500 a 750 Kč. Dávej si ale pozor. Stejně jako tvá forma, ani úroveň v House of Clubs nevydrží bez práce navěky. Každý měsíc o malou část svých bodů přijdeš, proto nezapomeň sbírat nové.

House of Clubs

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na 11teamsports.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Jak se zaregistrovat do 11teamsports House of Clubs?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do 11teamsports House of Clubs. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?

Můžu zapojit i svůj klub a své spoluhráče?

Pokud máš spoluhráče nebo kamaráda, který by se chtěl taky stát součástí naší komunity, pak není nic jednoduššího než jej odkázat na naše stránky, kde se může zaregistrovat.

Brzy budeš moct zapojit i celý svůj klub. Pokud se tvůj tým připojí do House of Clubs tak nejenže získáte slevy a lepší podmínky na nákup dresů, tréninkového oblečení a dalšího vybavení pro tým, ale taky ty a tví spoluhráči dostanete možnost nakupovat s ještě většími výhodami než nyní. Vítězí tvůj tým, vítězíš i ty.