GEAR UP SALE - Ušetři na vybraných produktech za skvělé ceny! -- days --:--:-- KUP TEĎ
Evoluce kopaček Skechers

Evoluce kopaček Skechers

8. 7. 2024 4 min. čtení

Jeden rok je poměrně krátká doba na to změnit trh s kopačkami. Ale právě to značka Skechers dělá. Podívej se s námi na první rok značky Skechers ve světě fotbalu!

Odvážný vstup: Skechers vstupuje do fotbalu

Skechers slaví první rok ve světě fotbalových kopaček se zbrusu novou kolekcí Evolution. Pojďme si připomenout celý rok a zjistit, jak překonali očekávání, ohromili fotbalovou komunitu, získali si mnoho hráčů a nově definovali dokonalost na hřišti.

Nakupuj Skechers


Otřesení scény: Q3 2023

Prime

Značka Skechers všechny šokovala záhadnou botou Black-out. Pak bez varování uvedli na trh Prime Pack, svou první oficiální botu. Nebyly to jen tak ledajaké boty, představovaly odvážné sdělení. Harry Kane svou podporou dokázal, že tyto boty mohou být nejlepším společníkem fotbalisty.


Postaveny na úspěchu: Q4 2023

Trench

Značka Skechers se u toho nezastavila. Následovala kolekce Trench Pack, inspirovaná klasickými černými botami, které jsou známé jako symbol tvrdé práce a odhodlání.

Skechers Trench Pack


Ledová preciznost: Q1 2024

Diamond ice

Na začátku roku 2024 představila společnost Skechers kolekci Diamond Ice. Nešlo jen o novou barvu; představovala vzácnost a klid pod tlakem. Chladné modré tóny ztělesňovaly vyrovnanou mentalitu na hřišti, ideální pro situace pod vysokým tlakem.

Skechers Diamond Ice Pack


Upřednostnění pohodlí: Q2 2024

Laser-Comfort

Značka Skechers se u kolekce Laser-Comfort Pack rozhodně zaměřila na pohodlí. Tato značka byla vždy známá bezkonkurenčním pohodlím svých bot, takže přinést úžasný komfort do svých řad fotbalových kopaček dávalo jediný smysl. Toto vydání zajistilo, že se hráči budou cítit skvěle a zároveň budou vypadat drsně.

Skechers Laser Comfort Pack


Rok inovací: Q3 2024

evolution

Značka Skechers oslavila rok od vstupu na trh a zaměřila se na vytvoření vlastního proudu. Nová sezóna přináší rozšířenou kolekci nazvanou Evolution Pack, včetně dětských verzí, což zvyšuje dosah značky a její obchodní vyhlídky. Jde o víc než jen o boty; jde o budování odkazu.

Skechers Evolution Pack

evergreen

Současně Skechers vydal také kolekci Evergreen Pack. Jedná se o stejně vyspělou technologii jako u Evolution Pack, ale v tradičním černém barevném provedení.

Skechers Evergreen Pack


Hvězdné spolupráce

Značka Skechers za dobu svého působení na fotbalovém trhu podepsala smlouvy se špičkovými hráči, jako jsou Harry Kane, Oleksandr Zinčenko, Anthony Elanga, Bobby Reid, Shania Hayles, Ria Bose a Anouk Denton. Tito sportovci, známí svými dovednostmi, houževnatostí a dokonalostí, přinesli značce důvěryhodnost a zviditelnění. Kromě toho budou brzy oznámeni další hráči! Buď u toho s námi!

Pohodlí nade vše

Klíčovou vlastností kopaček Skechers je jejich důraz na pohodlí. Vzhledem k tomu, že hráči tráví na nohou hodiny, je pohodlná kopačka zcela zásadní. Společnost Skechers integrovala pokročilé technologie a ergonomické konstrukce, které zvyšují výkonnost a zároveň minimalizují únavu a riziko zranění.

Co chystá značka Skechers?

Za pouhý rok se společnost Skechers změnila z nováčka na významného hráče na trhu s fotbalovými kopačkami. Jejich inovativní návrhy, strategické podpory a oddanost pohodlí je odlišují od ostatních. Skechers pokračuje v inovacích a je jasné, že tu zůstane. Ať už jsi profesionál, nebo víkendový hráč, sleduj značku Skechers - je to teprve začátek.

Nakupuj kopačky Skechers