SEASON PREPARATION SALE – Exkluzivní ceny na vybrané produkty KUP TEĎ

O nás

Vítej v našem fotbalovém vesmíru

Firma 11teamsports byla založena v roce 2007, v německém Crailsheimu. Postupem času se z nás stal jeden z největších fotbalových online obchodů pro jednotlivce i celé týmy v Evropě. Náš mimořádně obsáhlý sortiment nabízí výběr z více než 25 000 položek. Fotbalové produkty si u nás ročně pořídí přes 2,5 milionu fotbalových nadšenců, z více než 14 evropských zemí. V nabídce máme vše pro jednotlivé hráče, celé týmy i fanoušky. Od fotbalových kopaček a dresů, přes veškeré tréninkové a zápasové vybavení, až po volnočasové a běžecké produkty. Speciální kategorii pak tvoří produkty zdůrazňující dlouhodobou udržitelnost. Co ještě nás odlišuje od konkurence? Personalizace produktů. Na kopačky, dresy i další oblečení dokážeme natisknout nebo vyšít prakticky cokoliv. Každý zákazník tak má možnost vylepšit si produkt podle svých představ.

11teamsports dobývá Evropu – Požadavky pro expanzi a růst

Satteldorf. To je město, ze kterého od roku 2019 řídíme náš fotbalový vesmír, který zahrnuje 45 obchodů a přes 5 500 klubů, kterým zajišťujeme vybavení. Náš rychlý mezinárodní růst z poslední doby je náročný zejména z pohledu logistiky. Abychom byli schopni co nejlépe uspokojovat potřeby a požadavky našich zákazníků, jejichž počet neustále roste, vybudovali jsme, právě v Satteldofru, vlastní logistické centrum. To se rozkládá v areálu o rozloze přes 25 000 m2 a kromě moderní kancelářské budovy zahrnuje také špičkový kyvadlový sklad, který je s rozlohou 9 000 m2 největším sportovním skladem v Evropě. Další kanceláře má 11teamsports v Berlíně a v Helmstadtu-Bargenu.

Digi-real na všech kanálech

11teamsports není silným hráčem jen online, ale také v klasických kamenných obchodech. Naší vlajkovou prodejnou je ta v Berlíně. Její koncept dělá z nákupu jedinečný fotbalový zážitek. Obchod samotný totiž připomíná návštěvu stadionu. Najdete v něm i speciální úseky velkých značek jako Nike nebo adidas, ale taky vnitřní fotbalové hřiště s tribunou a promítacím plátnem, které zve jak ke hře, tak ke sledování velkých fotbalových událostí. Digitálně-reálná zkušenost, kterou jinde nenajdete.

V Praze, na adrese Ječná 15, najdete něco velmi podobného. Uzavřené hřiště s malými brankami je tady na čerstvém vzduchu, uvnitř nechybí promítací místnost, kde pořádáme besedy s aktivními i bývalými hráči, nebo společně sledujeme ty největší fotbalové události.

Každý je pro nás profík

Tak to vidíme my. Každému hráči/hráčce, každému týmu a klubu chceme vždy dát tu nejlepší nabídku a poskytnout prvotřídní servis – ať je z první ligy, nebo z „pralesní.“ Jsme hrdí na to, že se právě pro nás, v segmentu týmového sportu, rozhodlo více než 5 500 amatérských a profesionálních klubů z celé Evropy. Díky čemu vyčníváme? Když jde o vybavení pro naše zákazníky, soustředíme se na detailní a individuální poradenství – online i offline. O naše týmové zákazníky se starají naši obchodní zástupci osobně. A my jsme schopni mimořádně rychle splnit veškerá jejich přání, od veškerého vybavení až po jeho potisk.

ŽIJEME FOTBALEM – 11teamsports nabízí více, než jen zboží

Naše nabídka daleko přesahuje klasický svět produktů. My fotbalem žijeme a skrze naše profily na sociálních sítích jako je Instagram, Facebook a TikTok s vámi sdílíme unikátní mix novinek, informací a exkluzivních náhledů do fotbalového světa.

Tým

O neustálý rozvoj a růst fotbalového vesmíru 11teamsports se stará přes 1000 lidí po celé Evropě. Jen čistá vášeň a oddanost každého z nich umožnili 11teamsports stát se, během pouhých 14 let, tím, co je dnes: pozoruhodný fotbalový vesmír a největší fotbalový e-shop v Evropě. Náš mladý a dynamický tým pohání láska ke sportu a vzájemná podpora. Každý z našich zaměstnanců je pravým specialistou na své pozici a přispívá k úspěchu 11teamsports. Chtěl by ses stát součástí našeho týmu?