FOOTBALL SUMMER SALE - Běžecké a volnočasové produkty za neuvěřitelné ceny! KUP TEĎ

Header

ADIDAS ADVANCEMENT PACK

Vítej v nové éře fotbalové obuvi - nový adidas Advancement Pack je tady! Tato exkluzivní kolekce je určena pro sportovce, kteří chtějí být vždy o krok napřed, a kombinuje inovace, styl a výkon na nejvyšší úrovni. A POZOR, NOVINKA! Kromě modelů Predator a Copa si pro nás adidas připravil překvapení a přináší do prodeje i starý známý a oblíbený model kopaček všech milovníků fotbalu - ikonický model F50 je zpět, a to hned ve třech verzích.

adidas Advancement Pack

ADIDAS F50 ELITE LACED

f50 laced

Verze se šněrováním je vybavena speciálním tunelovým jazykem - přizpůsobivou konfigurací jazyka se strategicky umístěnými výztuhami, které zajišťují dodatečnou stabilitu nohy a vytvářejí lepší přizpůsobení a fixaci v přední a střední části chodidla.

adidas F50 Elite Laced

ADIDAS F50 ELITE LACELESS

f50 laceless

U beztkaničkového modelu F50 je svršek v oblasti nártu z materiálu Primeknit, který se přizpůsobí tvaru nohy uživatele a zajistí mu maximální pohodlí.

adidas F50 Elite Laceless

ADIDAS PREDATOR

predator

Model adidas Predator disponuje výraznou modrou barvou a je zjemněn červenými a bílými akcenty. Díky nápadnému jazyku je model Predator naprosto nepřehlédnutelný.

adidas Predator Elite

ADIDAS COPA

Copa

Kopačky adidas COPA jsou z hlediska barev opravdovou klasikou. Elegantní bílá barva je podpořena modrými a červenými prvky, doplněna modrou podrážkou a díky kožené přední části svršku FUSIONSKIN je ideální na první dotek.

adidas Copa Elite