FOOTBALL SUMMER SALE - Kopačky a fanouškovské produkty za neuvěřitelné ceny! KUP TEĎ

Rok 2021, ve kterém se hrálo EURO 2020, končí. Tahle věta samotná dostatečně vypovídá o tom, v jaké době právě žijeme. Stále se toho mnoho odkládá, i ve fotbale. Ten se nám ale dál ze všech sil snaží přinášet radost. Komu se to podařilo nejvíc, pokud jde o kopačky?


Puma Future Z 1.1

Tahle šelma je ve formě. Puma byla letos, mezi dvěma největšími hráči, adidasem a Nike, vidět čím dál výrazněji. A to i díky tomuto revolučnímu modelu, pojmenovaný Future, tedy budoucnost. Kopačka je nabitá technologiemi a měla by vyhovovat fotbalovým kouzelníkům. Asi proto svou budoucnost s touhle značkou spojil už i Neymar. Kdo se přidá?

 Puma Future

 

adidas Predator Freak+ Paul Pogba x Stella McCartney

Od letoška je na menu konečně taky něco pro vegany! Na jejich světový den, 1. října, spatřilo světlo světa dílo z dílny dvou mladých umělců. Módní návrhářky Stelly McCartney a jmenovce jejího otce, Paula Pogby. Ten rád svou kreativitu předvádí jak na hřišti, tak i u kadeřníka. Tyhle nádhery z limitované edice jsou určitě nepřehlédnutelné. A taky k nakousnutí!

freak+

 

adidas F50 Ghosted UCL

Rychlost. Tohle slovo definuje další limitovanou edici adidasu z roku 2021. Tyhle F50 mají hodně blízko ke sprinterským tretrám. Jsou ultra lehké, s vyvýšenou špičkou a uhlíkovým vláknem v podešvi. A povedly se i po designové stránce, inspirace ligou mistrů prostě nemůže zklamat. Důkazem je rychlost s jakou zmizely i z našeho e-shopu.

UCL

adidas Predator Freak+

Hattrick pro adidas! A naprosto zasloužený. Kolekce Freak+ legendárním predátorkám velmi prospívá. A tahle barevná variace bílé, černé a zelené má velice blízko k dokonalosti. Možná bychom si je už předem měli uložit mezi potenciálně nejlepší kopačky desetiletí? Klikni na ně a prohlédni si je v detailu.

freak+ grn

 

 

Nike Tiempo Legend 9 Elite

Čistá nádhera. To by se dalo říct o vícero párech v tomto výběru. O elitních Nike Tiempo legendách rozhodně. V tomhle případě v Nike totiž vsadili na bílou a (reflexivní) stříbrnou a zbytek nechali na kopačce samotné. A můžeš si být jistý, že přízviska jako "legend" a "elite" si opravdu zaslouží. Tenhle vrchol kopačkového řemesla nemohl v našem výběru chybět.

tiempo legend 9

adidas Copa Mundial 21

Některé kopačky se spíš než na hřiště hodí na výstavku. Původní model mundialek nemůže chybět v žádné správné sbírce. A co takhle mundialky s pleteným svrškem? To tady dlouho nebylo. Co na ně říkáš?

copa

 

adidas X Ghosted+

Fotbalisty občas považujeme tak trochu za superhrdiny. I oni sami občas na hřišti nějakou tu masku nasadí, že Aubo? No, vypadá to, že profesor X letos navštívil adidas a vzal s sebou hned dva své svěřence. Wolverina a Kyklopa. Rosomákovy predátorky se opravdu povedly, už jsou tady ale několikrát a jelikož u adidasu je taky Klopp... adi x

 

Puma King Dassler Legacy Top

Vejde Eusébio, Pelé, Cruijff a Maradona do baru... a všichni v Pumách King. Jeden by si to aspoň mohl představit, přecejen v nich během své kariéry hráli všichni z nich! A byl to právě tento legendární model, kterému se letos Puma rozhodla vzdát hold a oživit ho. Tenhle prověřený model v moderním provedení v naší TOP 10 prostě nemůže chybět.

puma king

adidas Predator Pulse

Další hattrick pro adidas! U třetích Predatorek v našem seznamu vyšla sázka na jistotu: černá kůže + detaily ve zlaté a bílé. Jde o další poctu legendárnímu modelu. Jakoby se bratři Dasslerovi, zakladatelé Pumy a adidasu, pořád na dálku přetahovali. Nutno říct, že mladší Adi má v našem žebříčku navrch a to i díky těmto koženým střelám.

predator pulse

Mercurial Superfly 8 Elite CR7 

Když ne Zlatý míč, odnese si Cristiano Ronaldo alespoň cenu pro nejlepší kopačky roku? Na závěr našeho výběru tady máme právě jeho model od Nike ušitý na míru hráčům jako CR7. Takovým, kteří chtějí být každý den rychlejší, přesnější, lepší a hlavně u toho všeho i dobře vypadat!

 

cr7