Kopačky na novou sezónu

Žádná ze tří hlavních značek - adidas, Nike a Puma, neztrácela čas a vydala své hlavní kolekce kopaček před nabitou sezónou. Vybrat si to perfektní fotbalové obutí není vůbec jednoduché, proto jsme pro tebe připravili přehled těch nejlepších “střelek” na trhu.

Nike Lucent Pack

1) Mercurial 

Výrobci v Nike opět dokázali nemožné a vytvořili Mercurialy ještě rychlejší než předtím. Velkou roli v tom hraje velmi známá technologie, Zoom Air. Používá se už roky u běžeckých bot, ale nyní je Zoom Air poprvé v historii zaimplementována do fotbalových kopaček. Pomocí stlačeného vzduchu absorbuje náraz a zlepšuje odraz při každém kroku. Zkrátka, budeš rychlejší než kdy dřív!
Vaporposite+ je vylepšený svršek kopaček. Přilnavá síťovina byla vytvořena speciálně pro Mercurialy, příjemně obepíná tvou nohu a poskytuje výbornou kontrolu nad míčem. 
Nike Zoom Mercurial jsou perfektní kopačky pro rychlá křídla, útočníky nebo kohokoli, kdo chce mít kontrolu ve vysokých rychlostech.

Chci Nike Zoom Mercurial

2) Phantom

Nike Phantom GT2 má nový svěží design s vystouplým vzorem na svršku, který zajišťuje optimální kontrolu nad míčem v momentu kopu. Střela přímým nártem nebo centr šajtlí? Je to na tobě! Kreativitě se meze nekladou a Nike Phantom GT2 tvojí kreativitu rozhodně potlačovat nebudou.

Chci Nike Phantom GT2

3) Tiempo

Považuješ se za trochu více “old-school” a preferuješ kožené kopačky? Pak sáhni po nových Nike Tiempo Legend 9. Nike se rozhodl tento nový model nekomplikovat oproti jejich předchůdci Legend 8 a udělal z kůže opět hlavní chloubu těchto kopaček. Jednoduchý design, kvalitní kůže s minimálním počtem švů a pěnovými výztuhami pod ní. Nike Tiempo Legend 9 je ideální kopačkou pro každého, kdo chce dát kůži šanci!

Chci Nike Tiempo 9

adidas Game Data Pack

1) X Speedportal 

Tato kopačka vznikla ve spolupráci s tvůrci Ricka a Mortyho a slibuje svému nositeli multidimenzionální rychlost. S vylepšeným spodkem Speedframe 2.0 pro lepší trakci, s vrškem Speedskin 2.0 pro lehkou konstrukci a vylepšeným kontaktem s míčem. Adidas X Speedportal je výbornou kopačkou pro rychlé hráče nebo ty, kteří chtějí super lehkou obuv se skvělým citem na míči.

Chci adidas X Speedportal

2) Predator Edge

Na první pohled je jasné, že adidas Predator Edge byly inspirovány několika staršími modely Predator, především těmi z let 2012 a 2013. Jsou známé pro své přilnavé zóny na vnitřním nártu a šajtli a proto se jedná o ideální obuv pro střelce z dálky a autory přímých kopů. Co je tedy nového?Po nazutí tě překvapí pevná a robustní kostra svršku, oproti většině aktuálních modelů zaměřených hlavně na lehkost. Jsou tedy dobrou volbou i pro obránce, kteří vyžadují dobrou ochranu.

Chci adidas Predator Edge

3) Copa Sense

Copa Sense je skvělý pár fotbalových bot pro každého, kdo hledá zlatou střední cestu mezi kůží a syntetickými materiály. Velmi pohodlná kůže na přední části nohy s dodatečnou vycpávkou a pěnou vespod pro bezproblémový dotek a lepší cit na míči. Syntetika v oblasti střední části chodidla pro odlehčení a polštářky Sensepods vzadu pro vyplnění mezer v oblasti paty. Copa Sense jsou skvělé všestranné kopačky, bez ohledu na to, jakou pozici hraješ!

Chci adidas Copa Sense

 

Puma Fastest pack

6819Pokud jde o fotbalové vybavení, zažívá Puma poměrně velkou renesanci. V poslední době do hry přináší vzrušující inovace a aktuálně vyrábí jedny z nejlepších kopaček na trhu. Jejich nejnovější kolekce, Puma Fastest Pack, obsahuje dva modely - FUTURE a ULTRA.

1) FUTURE

Kopačky Puma FUTURE 1.4 jsou rozhodně jedny z nejunikátnějších, jaké jsme kdy viděli. Technologie kompresního pásku zvaná FUZIONFIT+ pevně obepne tvojí nohu a zajistí, že ti při sprintu a změně směru nebude v botě klouzat, i když se rozhodneš používat je bez tkaniček. ADVANCED CREATOR ZONES v oblasti přední části chodidla usnadňují ovládání míče a kopání do něj je pohodlnější a uspokojivější než u předchozích modelů. Puma FUTURE 1.4, kterou nosí hvězda PSG Neymar, jsou perfektní boty pro kreativní hráče.

Chci Puma FUTURE

2) ULTRA

Nové Puma ULTRA Ultimate jsou se 160 gramy nejlehčí kopačkou na trhu. Zaměřují se hlavně na rychlost. Využitím nové podrážky SPEEDPLATE pro lepší trakci i na mokrém povrchu a svršek z tkaniny ULTRAWEAVE pro menší hmotnost a větší odolnost. Pokud hledáš pohodlné kopačky, které jsou opravdu nejlehčí, Puma ULTRA Ultimate by mohly být pro tebe ty pravé!

Chci Puma ULTRA

Výběr těch správných kopaček může znamenat poklidnější vstup do začátku sezóny. Boty, které ti dobře padnou, jsou pohodlné a jsi s nimi sebevědomý/-á na míči byly, jsou a vždy budou k nezaplacení. Pomohli jsme ti vybrat tvůj ideální pár? Checkni náš e-shop, kde nabízíme všechny zmíněné kopačky a mnoho dalších!