5% extra sleva pro členy klubu právě teď Staň se členem

Nejdřív práce, potom zábava.

Dal sis letos nějaké fotbalové předsevzetí? Třeba ‚být nejlepší‘? Předsevzetí je docela šikovný způsob a skvělá příležitost, jak se začít zlepšovat. Naprosto ideální je ovšem situace, kdy už předsevzetí nepotřebuješ, protože máš to správné nastavení, kterým se řídíš neustále. Něco jako Cristiano Ronaldo, nebo Mo Salah.


Nastavení fotbalisty mířícího na mety nejvyšší je jednoduché. Fotbal vždy až na prvním místě. Je jisté, že takových fotbalistů, kteří se snaží být ti nejlepší na každém tréninku, je hodně. Jsou to totiž skoro všichni. Proto je potřeba snažit se i mimo hřiště a pracovat na sobě. K tomu je potřeba taky správného vybavení. A právě teď, než se znovu rozjede kolotoč zápasů, je ideální šance podchytit obojí - nastavení i vybavení.

winter gear

Potřebuješ zlepšit svou vytrvalost? Hurá do parku! Stačí správné běžecké boty a vhodné oblečení – teď v zimě by nemělo chybět funkční prádlo, nákrčník, rukavice a bunda. Každý kilometr navíc se počítá a nebude trvat dlouho, než pocítíš účinky pravidelného běhání ve hře.


Potřebuješ zesílit? Posiluj. Ideální jsou stabilizační cviky na celkové zpevnění těla jako třeba plank a další cviky s vlastní váhou. Víc o domácím tréninku si můžeš přečíst třeba tady.


Chceš zlepšit svou techniku na míči? Doma se určitě najde dostatek překážek, mezi kterými můžeš kličkovat. Ideálně s menším míčem. Poslouží třeba klasický tenisák, nebo i ty fotbalové v menších velikostech 1, nebo 3. Jen pozor na lampičky a vázy! Co dělat pro zlepšení střelby a přihrávek určitě víš, ale ty už bude opravdu lepší trénovat venku. Tam si navíc budeš moct užít třeba i své nové kopačky.
A velmi důležitá je taky správná regenerace! I ta je součástí tréninku, o svalstvo je potřeba se starat. Regeneraci můžete zintenzivnit díky masážnímu válci, který při ní přináší mnoho výhod.

Samozřejmě víme, že život není jenom o fotbale. I proto na našem e-shopu najdeš taky stylové oblečení pro volný čas. Od bot různých lifestyle značek, včetně pantoflí, přes trika a mikiny až po batohy a tašky. Zároveň ale víme, že život je zejména o fotbale, proto u nás taky najdeš celý fanshop, plný nejen dresů. Abys mohl správně podpořit svůj tým, třeba i ten národní. 


Ano, po čtyřech letech nás totiž opět čeká mistrovství světa, tentokrát v Kataru. To letošní ovšem bude historicky unikátní! Mistrovství se totiž ještě nikdy nehrálo v zimě. Tedy, přesněji řečeno, v zimních měsících. Teploty v Kataru totiž budou i na přelomu listopadu a prosince, alespoň z našeho pohledu, pořád letní. Jestli se na závěrečný turnaj podívá i česká reprezentace, to se dozvíme už koncem března. V baráži narazíme nejprve na Švédsko a v případě výhry nad ním pak na lepšího z dvojice Rusko/Polsko. 

Co nás tedy čeká v roce 2022? Nebudeme ti lhát – spousta tvrdá práce. Ale taky spousta fotbalu a tím pádem i zábavy, protože tím hlavně, pro nás všechny, fotbal je.

Love the game!