Letní výprodej je tady! Prozkoumat

TOP4FOOTBALL FREESTYLE BATTLE BRATISLAVA

Nedávno, přesněji 4. 3. 2016, se v našem bratislavském obchodě uskutečnila soutěž Top4Football Freestyle Battle, které se zúčastnilo 16 hráčů ze Slovenska i České republiky. Dokonce dorazila i dvě děvčata, která se za své výkony rozhodně nemusí stydět.

Soutěž začala kvalifikací a poté byli všichni hráči zařazeni do turnajového pavouka a jelo se vyřazovacím systémem. Soutěž měla velmi slušnou úroveň a diváci mohli na vlastní oči vidět spoustu rozličných a kreativních triků.

Do semifinále nakonec postoupili dva Češi a dva Slováci. V boji o první místo změřili síly Slovák Peter Herstek a pětinásobný mistr České republiky Petr Karásek. Herstek předváděl výborný výkon, ale na Karáska to nestačilo. V battlu o třetí místo zvítězil Juraj Sopko nad Adamem Křížkem.

V porotě soutěže se objevila mistryně světa ve freestyle fotbale Lucie Kevická a známý bývalý slovenský fotbalista Filip Šebo, kteří svým rozhodováním dali soutěži punc profesionality. „Jsem velmi ráda, že se tato soutěž uskutečnila tady v nově otevřené fotbalové prodejně a všichni si to užili. Objevila se zde spousta talentů,“ zhodnotila Lucka akci s nadšením. Hodnocení turnaje přidal i věčně usměvavý Filip, který se podobné akce v roli porotce objevil úplně poprvé. „Mohli jsme vidět zajímavé vystoupení od kluků i holek a určitě si každý zaslouží uznání. Budu rád, když se podobné akce v Top4Football budou opakovat,“ dodal Filip.

Děkujeme všem zúčastněným, porotě, divákům a také skvělému DJ Leskymu, který se postaral o příjemnou atmosféru turnaje. Těšíme se na všechny při podobné akci v budoucnu.