Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc

TOP 10 dresů sezóny 2019/20

Pokud bychom chtěli dostat všechny skvělé kousky pro letošní sezónu, mohl to být seznam třiceti dresů. Designéři sportovních značek byli obzvlášť kreativní a nápadití a pro sezónu 2019/20 stvořili spoustu neobyčejných dresů. Pomáhá k tomu čím dál tím silnější propojení fotbalového prostředí a módního světa, do kterého se letos přidává i oživení legendárních klubových siluet. Každý chce hrdě ukázat své barvy, a to nejen na hřišti, ale i v rušných ulicích velkoměsta. 

TOP dresy letošní sezóny

10. Juventus Turín - venkovní dres

Bianconeri společně s adidasem změnili před novou sezónou identitu domácího dresu, ze kterého zmizely pravidelné pruhy. Odvážně přistoupili i k designu venkovního dresu inspirujícího se v městských budovách a architektuře okolo stadionu v Turíně. Kamuflážní grafické prvky vynikají v pastelově pouštní barvě doplněné o červené pruhy a loga. Adidas v posledních letech úspěšně implikuje právě pastelové barvy do svých volnočasových produktů a skvěle vyšel i venkovní trikot Juve. 

Juventus Turín

9. AS Řím - domácí dres

Římská klubová barva je sama o sobě tak pohledná, že i na tak minimalistickém a jednoduchém designu domácího dresu skvěle vyniká. Doplňuje jí grafika blesku na límečku a rukávech inspirovaná římskou mytologií, bohem nebe. K dresu Giallorossi se snad nejvíce hodí fráze v jednoduchosti je krása.

AS Řím

8. FC Bayern Mnichov - třetí alternativní dres

Design stylizovaný pro vrchol evropského mezinárodního fotbalu. Bavoři představili nový alternativní dres pro speciální večery Ligy mistrů, ve které by se rádi vrátili na klubový vrchol. Tmavě modrý podklad je inspirovaný večerní atmosférou, ve které se odehrávají zápasy nejprestižnější soutěže. Diamantová grafika pak představuje světla reflektorů, která oslňují jako nejzářivější světové hvězdy. Velice povedený dres pak doplňuje tradiční klubová červená barva zobrazená v detailech. Povede se Bayernu i letošní cesta za ušatým triumfem?

FC Bayern Mnichov

7. Paris Saint-Germain - třetí alternativní dres

Letošní alternativní dres ambiciózních Pařížanů oslavuje třicetileté výročí spolupráce Nike a klubu z hlavního města Francie. Na čistě bílé platformě skvěle vyniknou klubové primární barvy ve svislém pruhu. Exkluzivitu dresu přidává také pohledný límeček. 

Paris Saint-Germain

6. FC Chelsea - třetí alternativní dres

Další z řádky třetích alternativních dresů Nike v duchu 90. let. Tmavý design s oranžovými detaily na límečku nás vrací do sezón 1994/96, ve kterých hráči Chelsea nosili podobný dres. Propracované grafické detaily a oranžová barva dresu dodávají industriální tón. Mladší fanoušci se bude líbit módní volnočasový přesah, zatímco starší ocení sentimentalitu a historický odkaz. 

FC Chelsea

5. Real Madrid - venkovní dres

Los Blancos svůj návrat do pozice nejlepšího klubu světa zvýrazňují unikátní sadou dresů, kde stěžejní roli hraje zlatá barva královského klubu. Ta vyniká na první pohled i ve venkovních dresech se stylovým základem v tmavě modré barvě. Stylové grafické provedení pobízí fanoušky k hlasitému povzbuzování, které z hráčů dokáže dostat maximum na cestě za úspěchem. 

Real Madrid

4. Paris Saint-Germain - venkovní dres

Právě Paříž se v posledních letech může považovat za průkopníka pronikání módy do fotbalové kultury. Spolupráce s basketbalovou značkou Jordan přináší s každým vydáním unikátní kousky. Se začátkem letošní sezóny obě organizace představily křiklavý design barvy "Infrared", která byla poprvé značkou Jordan představena již v roce 1991 a svůj odstín otiskla už na několik legendárních modelů tenisek či oblečení. PSG si zařídilo, že v letošních sezóně bude klubem s naprosto originálním a žhavým dresem. 

Paris Saint-Germain

3. FC Arsenal - domácí dres

Tři pruhy se vrátily k dresu kanonýrů v pravděpodobně nejočekávanějším designu letošního léta. Charakteristický červený základ s bílými rukávy a kontrastním límcem tvoří perfektní esteticky vyvážený trikot.

FC Arsenal

2. Inter Milán - venkovní dres

Velmi živá, akvamarínová barva ve spojením se zlatými a černými detaily představuje jeden z nejpovedenějších dresů celé dekády. Venkovní dres Interu Milán je jen dalším důkazem toho, že stále častěji budeme na hřišti vídat neotřelé barvy a kombinace, které by na papíře rozhodně nevypadaly tak dobře jako v realitě. 

Inter Milán

1. Átletico Madrid - venkovní dres

Černý od hlavy až k patě. Nový venkovní dres Átletica Madrid působí nebezpečně, a to především díky matné černé barvě doplněné o oslnivé červené detaily. Los Colchoneros jsou týmem, který nikdy neuhýbá. V černé barvě dresu vidí nekonečnou vytrvalost a odhodlání, které jim pomohli vytvořit v posledních letech elitní světový klub.

Átletico Madrid

Získej oblíbený dres v našem fanshopu, a ukaž tak své barvy.

Jakub Jonáš - Top4Football.