Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc
Fungujeme bez omezení se standardní dobou doručení
Bezkontaktní doručení pro tvoji maximální bezpečnost
Prodlužujeme lhůtu na vrácení zboží na 60 dní
Více informací
Servis fotbalových týmů

Servis fotbalových týmů

14. 2. 2020 3 min. čtení

Staráme se o vybavení desítky profesionálních týmů v Česku, Slovensku a Maďarsku.

Opět se rozbíhá český fotbalový kolotoč. První zápasy jarní části Fortuna ligy a Fortuna národní ligy jsou na spadnutí a doprovází je velká očekávání. Jsme náležitě hrdí, že hned 10 českých top klubů vyběhne na trávníky právě v dresech od Top4Football (nezapomeň, brzy budeme 11teamsports).

Jsme totiž servisními partnery 6 klubů z české nejvyšší soutěže (FC Slovan Liberec, 1. FK Příbram, FK Teplice, FC Fastav Zlín, Slezský FC Opava, SK Dynamo České Budějovice) a dalších 4 klubů z národní ligy (FK Dukla Praha, MFK Vítkovice, FC Zbrojovka Brno, 1.SK Prostějov). To však neobnáší jen zápasové vybavení, o týmy se staráme kompletně a s maximální péčí. Kromě dresů zajišťujeme i veškeré tréninkové a vycházkové oblečení a všechno vybavení nutné pro trénink včetně míčů a dalších tréninkových pomůcek. Díky nejnovějšímu partnerství s 11Teamsports vytvoříme kvalitním vybavením a službami ty nejlepší možné profesionální podmínky, aby týmy mohly všechno úsilí věnovat dění na hřišti. 

Kromě výše zmíněných také spolupracujeme jako servisní partneři se Slovenským fotbalovým svazem, MŠK Žilina a také s jedním z historicky nejúspěšnějších maďarských klubů Újpest FC. Neméně pyšní jsme však na to, že servisujeme také stovky amatérských týmů napříč všemi úrovněmi a celou republikou. I těm nabízíme a poskytujeme naše znalosti a produkty od top značek podle jejich individuálních potřeb.

Všem našim týmům přejeme v jarní části sezóny mnoho úspěchů a nastřílených branek!

Chceš i ty oblékat svůj tým po vzoru těch nejlepších? Podívej se na náš web, co všechno umíme a můžeme i pro tvůj tým připravit, a neváhej nás kontaktovat.