Fotbalový dárek zdarma ke každému nákupu nad 3600/5000 Kč -- days --:--:-- Chci dárek

Servis fotbalových týmů

Opět se rozbíhá český fotbalový kolotoč. První zápasy Fortuna ligy a Fortuna národní ligy jsou na spadnutí a doprovází je velká očekávání. Jsme náležitě hrdí, že hned 9 českých klubů vyběhne na trávníky právě v dresech od 11teamsports.

Jsme totiž servisními partnery 4 klubů z české nejvyšší soutěže (FC Slovan Liberec, FK Teplice, FC Fastav Zlín, SK Dynamo České Budějovice, Baník Ostrava) a dalších 4 klubů z národní ligy (FK Dukla Praha, Slezský FC Opava, FC Zbrojovka Brno, 1.SK Prostějov). To však neobnáší jen zápasové vybavení, o týmy se staráme kompletně a s maximální péčí. Kromě dresů zajišťujeme i veškeré tréninkové a vycházkové oblečení a všechno vybavení nutné pro trénink včetně míčů a dalších tréninkových pomůcek. Díky nejnovějšímu partnerství s 11Teamsports vytvoříme kvalitním vybavením a službami ty nejlepší možné profesionální podmínky, aby týmy mohly všechno úsilí věnovat dění na hřišti. 

Chci koupit týmové vybavení

Kromě výše zmíněných také spolupracujeme jako servisní partneři s německým a slovenským fotbalovým svazem, a zahraničními týmy jako FC Augsburg, Hertha Berlín, VfL Wolfsburg, MŠK Žilina, Slovan Bratislava a také s jedním z historicky nejúspěšnějších maďarských klubů Újpest FC. Neméně pyšní jsme však na to, že servisujeme také stovky amatérských týmů napříč všemi úrovněmi a celou republikou. I těm nabízíme a poskytujeme naše znalosti a produkty od top značek podle jejich individuálních potřeb.

Všem našim týmům přejeme v jarní části sezóny mnoho úspěchů a nastřílených branek!

Chceš i ty oblékat svůj tým po vzoru těch nejlepších? Podívej se na náš web, co všechno umíme a můžeme i pro tvůj tým připravit, a neváhej nás kontaktovat.