POUZE PRO ČLENY: Dodatečná sleva 9 % skoro na vše -- days --:--:-- Chci do klubu
Reprezentace představila nové venkovní dresy

Reprezentace představila nové venkovní dresy

22. 4. 2021 2 min. čtení

Česká fotbalová reprezentace a Puma představily nové venkovní dresy, v nichž naši fotbalisté vyběhnou už na blížícím se EURO

Česká fotbalová reprezentace se připravuje na rychle se blížící EURO a neopomíjí ani vizuální stránku. Společně s partnerem Pumou právě představila nové venkovní dresy, které sází na tradiční bílou a velmi decentní design.

Nový venkovní dres české reprezentace

Dominantní bílá tentokrát neskrývá žádné symboly ani obrazce a její jednolitost narušují pouze tenké červené proužky na ramenou, prsou a lemu rukávů. Přímo na prostředku hrudníku si pak můžeme přečíst nápis CZECH REPUBLIC, pod nímž vidíme, jak už je zvykem, malý státní znak a nad nímž je umístěno logo výrobce Pumy. To pak najdeme také po stranách na ramenou.

Reprezentanti pózující v nových venkovních dresech

Trenér reprezentace Jaroslav Šilhavý poznamenal: „Vždycky říkám, že pro mě je nejdůležitější, abychom v těch dresech byli úspěšní. Podstatné je tedy to, aby se v nich dobře cítili hráči. Použité materiály i výsledný design tuto podmínku splňují. Zároveň bych moc chtěl, aby se dresy líbily i fanouškům,“

A známe už i názor jedné z reprezentačních opor Jana Bořila, která očekává, že si v šatně nové dresy oblíbí. A hlavně prý, aby prý na mistrovství Evropy přinesly štěstí a týmový úspěch!

Tomáš Zemánek - 11Teamsports.