5% extra sleva pro členy klubu právě teď Staň se členem
Ready for winter aneb co si pořídit do zimního počasí

Ready for winter aneb co si pořídit do zimního počasí

9. 1. 2021 2 min. čtení

Podívejte se na krátký výběr produktů, které by mohly rozšířit vaši zimní výbavu.

Zima je tu a s ní i potřeba specifického sportovního vybavení. Do zimy, do sněhu i do ledového větru. Podívejte se na pár produktů, které vám venkovní sportování usnadní a zpříjemní.

Je dobré začít od základu. Tím by v chladném počasí mělo být funkční prádlo. Tvoří na těle velmi tenkou, ale při aktivním pohybu teplou vrstvu, která zároveň neomezuje v pohybu. Jako další vrstvu zpravidla nosíme tréninkové soupravy, ty navíc přijdou vhod i na jaře a na podzim. A pokud už polovinu soupravy máte, určitě ji doplňte druhým dílem. Buď mikinou, nebo tepláky. Během zimy ale často potřebujeme ještě třetí vrstvu, a tou je samozřejmě sportovní bunda.

Ready for winter

Se třemi vrstvami na těle se sice ubráníte zápalu plic a podobným nepříjemnostem, ale takové omrzlé prsty na rukou nebo uši, ty jsou snad ještě protivnější. Proto nezapomeňte ani na rukavice a čepici. A pro opravdové fajnšmekry nabízíme i ty nejmodernější nákrčníky

Ready for winter

Jako fotbalový obchod ale myslíme i na okamžiky, kdy se zrovna nehoníme někde na hřišti, ale jsme třeba na cestě do práce, do školy nebo na rande. Tam totiž s teplákovkou a nákrčníkem za hvězdu nebudete. Nezapomeňte tedy omrknout i náš "civilnější" sortiment. Máme stylové bundy, vesty, mikiny, ale i všechno ostatní. 

ready for winter

Tomáš Zemánek - 11Teamsports.