NOVOROČNÍ VÝPRODEJ Chci slevu
Ready for winter aneb co si pořídit do zimního počasí

Ready for winter aneb co si pořídit do zimního počasí

9. 1. 2021 2 min. čtení

Podívejte se na krátký výběr produktů, které by mohly rozšířit vaši zimní výbavu.

Zima je tu a s ní i potřeba specifického sportovního vybavení. Do zimy, do sněhu i do ledového větru. Podívejte se na pár produktů, které vám venkovní sportování usnadní a zpříjemní.

Je dobré začít od základu. Tím by v chladném počasí mělo být funkční prádlo. Tvoří na těle velmi tenkou, ale při aktivním pohybu teplou vrstvu, která zároveň neomezuje v pohybu. Jako další vrstvu zpravidla nosíme tréninkové soupravy, ty navíc přijdou vhod i na jaře a na podzim. A pokud už polovinu soupravy máte, určitě ji doplňte druhým dílem. Buď mikinou, nebo tepláky. Během zimy ale často potřebujeme ještě třetí vrstvu, a tou je samozřejmě sportovní bunda.

Ready for winter

Se třemi vrstvami na těle se sice ubráníte zápalu plic a podobným nepříjemnostem, ale takové omrzlé prsty na rukou nebo uši, ty jsou snad ještě protivnější. Proto nezapomeňte ani na rukavice a čepici. A pro opravdové fajnšmekry nabízíme i ty nejmodernější nákrčníky

Ready for winter

Jako fotbalový obchod ale myslíme i na okamžiky, kdy se zrovna nehoníme někde na hřišti, ale jsme třeba na cestě do práce, do školy nebo na rande. Tam totiž s teplákovkou a nákrčníkem za hvězdu nebudete. Nezapomeňte tedy omrknout i náš "civilnější" sortiment. Máme stylové bundy, vesty, mikiny, ale i všechno ostatní. 

ready for winter

Tomáš Zemánek - 11Teamsports.

 

 

M NK DRY PARK20 PANT KP
M NK ACDMY18 RN JKT
Core18 Hoody
Y NK ACDMY18 RN JKT
M NK DRY ACDMY18 PANT KPZ
M NK DRY ACDMY18 HOODIE PO
M HOODIE PO FLC TM CLUB19
M NK DRY ACDMY18 DRIL TOP LS
MILANO 16 SOCK
M NK DRY ACDMY18 TRK SUIT W
M NK DRY PARK20 TRK JKT K
Nové
ICON NECKWARMER
VPRKNT STRKE SNOOD T4R
FLEECE NECK WARMER 2.0
Nové
Předchozí
Další