Puma Future 5.1 Flash pack

Devastace protihráčů se zábleskem modři. Puma udržuje věci ve svěžesti a představuje nám novou generaci kopaček Future. Ty byly přetvořeny tak, aby hráčům poskytly novou dimenzi hbitosti s několika progresivními změnami.

V posledních měsících zažívá dravá šelma velmi povedené období a je připravena zazářit znovu. Představuje totiž novou generaci svého zásadního modelu Future. I přes to, že je titulován názvem „Flash pack“, přichází osamocen bez doprovodu modelu One. Všechnu pozornost si tak bere výhradně pro sebe. A koukni, jak si ji užívá.

Puma Future 5.1 "Flash pack"

Puma se snažila při vývoji nové generace 5.1 o maximální podporu hbitosti a dynamiky svých smrtících hráčů. Přetvořila tak svrchní vrstvu do tenčí, lehčí a flexibilnější podoby. Ta nabízí ve spojení s NETFIT technologií hráčům adaptivní komfort, který podporuje chodidlo při náhlých změnách směru pohybu. Umožní ti větší svobodu pohybu a ostřejší otáčení kolem své osy bez jakéhokoliv váhání. V místech, kde se míč nejčastěji potkává s nohou, je použita vrstva GripControl, která zpříjemní dotyk s míčem.

Luis Suarez a Antoine Griezmann

Pokud odhlédneme od všech technologických vychytávek, na první pohled nás zaujme estetičnost kopačky. Ta nás svádí díky neodolatelně intenzivní modré barvě. Jsou to však růžové detaily ve svrchní vrstvě, které doslova uvádí kopačku do pohybu. 

V době, kdy se z obránců stávají těžko překonatelná monstra, je zásadní mít rychlou a nepředvídatelnou zbraň. Jedině pak můžeš soupeře v mžiku překonat. 

Nejnovější kopačky Puma Future 5.1 „Flash pack“ seženeš již nyní na e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football

Jakub Jonáš - Top4Football.