Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc

Limitovaná edice Puma Future „Code Breaker“

Čas na změnu, čas porušit nastolený pořádek a vnést do hry svěží vítr. Přesně proto je tu nová kolekce od Pumy. Esteticky dokonalých, čistě bílých kopaček Puma Future z kolekce „Code Breaker“ bylo na celém světě vyrobeno pouhých 1400 párů. Ty si teď můžeš pořídit ten svůj v Top4Football a k tomu vyhrát zájezd na zápas AC Milán na San Siro. Jak na to? Čti dál.

Tato exkluzivní kolekce je exkluzivní jak svým příběhem, tak i vzhledem. Takto čisté provedení kopaček už totiž fotbalový svět dlouho neviděl. Vznešeně bílý svršek je takřka ničím nerušen s výjimkou zvláštního shluku čísel na patě kopačky. A právě tento digitální kód s sebou nese speciální poselství, dokážeš ho rozluštit?

Puma Future 19.1 NETFIT FG Code Breaker

Ne každý z nás je druhý Steve Jobs, takže tě nebudeme dál napínat a trápit. Kód v sobě skrývá zeměpisné souřadnice – asi už tušíš – slavného milánského svatostánku San Siro. Ty jsou tvou vstupenkou do unikátní soutěže, která nemá obdoby.

Zakoupení limitované edice kopaček a rozluštění kódu tě totiž mohou dostat do Milána na nevídaný zážitek do velkoklubu jménem AC Milán. Šťastný vítěz soutěže stráví den s legendárním záložníkem Massimem Ambrosinim. Na programu je prohlídka stadionu Rossoneri, trénink v milánském tréninkovém centru vedený právě Ambrosinim a samozřejmě lístky na samotný zápas.

Omezený počet kopaček Puma Future z limitované kolekce „Code Breaker“ je nyní k dostání i v Top4Football! Velikosti mizí rychle, takže neváhej, získej svůj pár a vyhraj nevšední zážitek!

Puma Future 19.1 NETFIT FG Code Breaker

Puma Future 19.1 NETFIT FG Code Breaker

Mikoláš Bartoš – Top4Football.