Nike Terra Pack

Nike Terra Pack

25. 11. 2019 3 min. čtení

Nike vydává novou kolekci kopaček „Terra pack“ s modely Mercurial a PhantomVNM.

Nike pokračuje v trendu, rozděluje své čtyři sila a formuje alternativní seskupení. Poslední vydání kolekce „Terra pack“ je tomu důkazem, když se do písčitých barev zahalily modely Mercurial a PhantomVNM.

Neobvyklé párování tří stylů v sobě skrývá kolekce „Terra pack“, která je stvořena z modelů Mercurial Vapor 13 a Superfly 7 a také Phantom Venom. Poprvé se tak jedovatá zbraň Phantomu neobjevuje v kolekci se svou kreativní sestřičkou Vision. Zdá se, že to je cesta, kterou je „Swoosh“ bude ubírat. Vyhledávat trendy a mixovat je v atraktivní přítomnosti. 

Nejnovější balíček kopaček je designován se základem v pouštní písčité barvě doplněné mystickou fialovou. Skutečně tento půvabný odstín odkazuje na vnitřní sílu jedince a přirozené schopnosti. Jako by měl posilovat naše smysly, intuici a rovnováhu. Na kopačkách Mercurial na sebe fialový odstín upozorňuje i díky pulzující zelené. Říkáš si, že kombinace připomínající barvu kůže a roztrhané kraťasy neuvěřitelného Hulka nemůže fungovat. V realitě však vytváří unikátní pohled na ikonickou řadu Mercurial.

Model PhantomVNM je také charakteristický svým pouštním designem. Mnohem skromněji se na něm však ukazuje ostrá zelená. Ta jen obarvila planetární logo na patě kopačky. Podrážka a stejně tak i „Swoosh“ na vnější straně vytváří otáčením úhlů efekt měňavosti zelené, modré a fialové barvy. 

I na hřišti potvrdí „Terra pack“ svou netradičnost. Neobjeví se totiž na nohách všech hlavních hvězd značky, ale jen vybraných. Mezi nimi bude například Harry Kane či Eden Hazard. S rozsvícením světel scény Ligy mistrů ideální příležitost, jak zářně představit „kolekci země“.

Jelikož je nová kolekce Nike „Terra pack“ již k dostání v Top4Football, můžeš si jí přát pod stromeček. 

Jakub Jonáš - Top4Football.