Letní výprodej je tady! Prozkoumat

Nike Mercurial Dragonfly

Cesta k dokonalosti nikdy nekončí, vývoj nelze zastavit. Nike opět posouvá limity rychlosti a přináší novou generaci kopaček Mercurial Superfly a Mercurial Vapor, inspirovanou elegantním, efektivním a extrémně rychlým stvořením - vážkou.

Koupit Superfly

Nike Mercurial Dragonfly

Co je nového? Na první pohled můžou být nové střelky extrémně podobné svým předchůdcům, ale když se podíváme pod skořápku, přesný opak je pravdou. Mercurial Dragonfly přináší technologie, které zajistí, že kopačky sednou jako druhá kůže a poskytnou perfektní dotyk s míčem i v těch nejvyšších rychlostech. Hlavním lákadlem však zůstává nekompromisní akcelerace a rychlost.

Nike Mercurial Dragonfly

Po vzoru křídel vážky byl vytvořen nový svršek Vaporsite, který se místo jediné vrstvy skládá hned ze čtyř. Tím, stejně jako křídla u vážky, dosahuje daleko lepších výsledků. A ani tady inspirace nápaditým hmyzem nekončí, vylepšení totiž dostala i podrážka kopačky. Ta již není rozdělená jako u minulého modelu, jelikož přední a zadní část spojuje úzká páteř poskytující zlepšenou trakci a akceleraci.

Koupit Vapor

Nike Mercurial Dragonfly

Nová generace kopaček Nike Mercurial je v psychedelickém barevném spektru k dostání již nyní na našem e-shopu. Zařaď se mezi první, kteří ochutnají nejžhavější novinku z dílny Nike.

Koupit Mercurial