FOOTBALL SUMMER SALE - Ušetři 25%-75% na kopačkách a fanshopových produktech! KUP TEĎ

Best Cheap boots top pic

Nejlepší levné kopačky

Utratit přes pět tisíc korun kvůli jednomu páru kopaček není pro každého. Ne všichni máme vrcholové ambice; pro některé z nás, hráče 1.A třídy a okresního přeboru, bude rozhodně dostačující i levnější spolehlivá obuv, která vydrží a dostane nás v pohodlí a bezpečí přes pomyslnou finální čáru v podobě hvizdu pro konec utkání.

Fotbalové značky nám bohužel opakovaně ukazují, že kvalita u jejich levnějších kopaček výrazně pokulhává oproti nejdražším verzím. Často nám přijde při testování dvou odlišných (levnější a top) verzí stejného modelu kopaček, že spolu nemají vůbec nic společného.

My jsme proto pro vás otestovali levnější verze známých modelů, abychom ti pomohli vybrat pár střelek, které tě finančně nezruinují a fotbalově podpoří.

1) adidas COPA Sense.3

První máme i ty nejlevnější kopačky z celého listu. COPA Sense.3 byly hned od prvního nošení pohodlné, oblast špičky je hezky vyplněná a přiléhá na nohu. Předek je pokrytý měkkou telecí kůží, která ti pomůže s citem na balónu. Podrážka a kolíky mají navíc stejné rozvržení jako jejich nejdražší verze. S adidas COPA Sense.3 tedy nemůžeš udělat chybu, pokud koukáte po kopačkách z té nejlevnější cenové relace.

adidas COPA Sense.3


2) Nike Premier III

Už od prvního pohledu je jasné, že Nike Premier III se inspiruje kopačkami minulosti, navíc je jediným celokoženým párem v našem listu. Musíme ale podotknout, že v páru Nike Premier III dostáváš neuvěřitelnou kvalitu. Za necelých 2700 Kč můžeš mít kopačky z kvalitní klokaní kůže, což těžko najdeš na jiných párech ve stejné cenové relaci. Kůže také zaručuje skvělou pohodlnost a výborný dotek. Pokud hledáš celokoženou kopačku, která má podobné materiály a technologie jako elitní modely, ale stojí jen polovinu, Nike Premier III je pro tebe.

Nike Premier III


3) adidas Predator Edge.2

Kopačky adidas Predator Edge.2 jsou výborným důkazem toho, že levnější verze nejdražších modelů nejsou vždycky podstatně horší. Jejich gumové kontaktní zóny Zone Skin jsou vyrobené ze stejného materiálu jako jejich dražší sourozenci. Sice nejsou tak prominentní a vystouplé, ale práci odvedou téměř identicky. Navíc jejich svršek je o něco tenčí a ohebnější, což může hodně hráčů ocenit jako výhodu než negativní věc. Koneckonců, jestli jsi vždycky chtěl zkusit, jaké to je mít Predátory, ale nechceš utratit téměř 8 tisíc za nejvyšší verzi, adidas Predator Edge.2 je pravděpodobně to co hledáš.

adidas Predator Edge.2


4) Puma Ultra Pro

Levnější verze modelu Ultra nedostala tak velký “downgrade” jako je zvykem u rychlostních bot. Ultralehká konstrukce s váhou menší než elitní modely od adidas a Nike, výborná trakce kolíků a materiál velice podobný nejdražší verzi, Puma Ultra Ultimate. Pokud chceš zvýšit svojí rychlost na maximum a zároveň ušetřit, s Pumou Ultra Pro není co řešit.

Puma Ultra Pro


5) Puma Future 2.4

Poslední na našem seznamu máme Puma Future 2.3, model oblékaný brazilským fenoménem, Neymarem. O téměř dva tisíce korun méně dostaneš kopačky, které jsou na pohled téměř nerozpoznatelné od nejdražší verze. Ano, nenajdete zde všechny technologie zakomponované do té nejlepší řady, ale jsou stále neuvěřitelně pohodlné, dotyk na balónu je výborný a pletený materiál v oblasti nártu hezky obepne nohu a působí prémiově, něco co bychom u levnější řady nečekali. Celkově se jedná o skvělé kopačky, ve kterých budete rozhodně mít pocit, že hrajete v elitní verzích za daleko více peněz.

Puma Future 2.3


Vybírat si levnější kopačky může být ošemetné, proto doufáme že ti tento přehled našich nejoblíbenějších nižších řad pomohl v nákupu. Máš vybráno?