SEASON PREPARATION SALE – Exkluzivní ceny na vybrané produkty KUP TEĎ

Nejlepší kopačky pro ženy

Po letním EURU žen v Anglii si většina lidí po celém světě uvědomila, že ženský fotbal dosahuje nových výšin a musí se brát stejně vážně jako ten mužský. Rekordní v návštěvnostech i účasti v amatérském fotbale, ženský fotbal je na rapidním vzestupu a nikdo z nás to nemůže ignorovat. My jsme si proto připravili přehled pro všechny naše fotbalistky, abychom ty pomohli vybrat ty perfektní kopačky.

Nike Mercurial Superfly 9 Elite

NMS

Pokud máme začít náš výběr s jedním párem kopaček, musíme vybrat tu pravděpodobně nejpoužívanější fotbalovou obuv ze všech, jak v mužském, tak v ženském fotbale. Nike Mercurial patří rok co rok k předním modelům a letošní sezónu se se svou Zoom podrážkou posunuly zase o něco dál. Navíc jsou oblékané předními hvězdami ženského fotbalu v čele s tváří nové FIFY 2023, Sam Kerr. Pokud se chceš dozvědět o nových Mercurialech něco víc, checkuj jeden z našich předchozích článků, zaměřených na nejnovější řadu rychlostních bot od Nike.
Nosí: Sam Kerr - Chelsea, Ada Hegerberg - Lyon

Nike Zoom Mercurial Superfly 9

 

adidas Predator Edge.1

APE

Legendární řada kopaček od adidas určená pro hráče a hráčky zblázněné do kontroly nad balónem a celého zápasu. Ikonické pogumované zóny vám dodají jistotu při zápase, že ti míč nesjede po nártu a tvoje přihrávky půjdou tam, kam chceš. Nejvyšší řadu Predator Edge můžeš také mít v beztkaničkové verzi. Predátory obléká hned řad hvězd světového fotbalu, mezi ženami především kapitánka francouzského národního týmu a jedna z nejlepších hráček světa, Wendie Renard.
Nosí: Wendie Renard - Lyon, Barbora Votíková - PSG, Christiane Endler - Lyon

Predator Edge.1

 

Puma Future 1.4

PF

Puma je zatím jediná z velkých fotbalových firem, která vyrábí kopačky určené přímo pro ženy. Kopačky od jiných značek než adidas a Nike bývají často přehlíženy, ale Puma má aktuálně ve své nabídce jedny z těch nejlepších a nejlépe sedících bot této sezóny. Model Future 1.4 je díky svému kompresnímu pásku na nártu výborně sedící, nohu oblepí a zajistí dobrý cit na balonu. Stvořené pro šikovné hráče, s Pumou Future neuděláš chybu.
Nosí: Fridolina Rolfo - FC Barcelona, Ingrid Engen - FC Barcelona

Puma Future Z 1.4

 

Nike Phantom GT2 Elite

NPHGT

Všestranné kopačky Nike Phantom GT2 nemusíme úplně představovat, oblékají je totiž jedny z těch nejtechničtějších hráčů na světě. Vystouplé, pogumované vroubky zlepšují tvůj dotek a konstrukce Flyknit se obepne kolem tvé nohy jako ponožky. V ženském fotbale je aktuálně nosí vítězka dvou posledních ocenění Zlatý míč a hráčka FC Barcelona, Alexia Putellas. V tom mužském zase Kevin De Bruyne, Harry Kane, Jack Grealish, Mason Mount a mnoho dalších. Musíme k tomu něco dodat?
Nosí: Alexia Putellas - FC Barcelona

Nike Phantom GT2

 

Které kopačky jsou ti nakonec nejvíce sympatické? Páry, které jsme zmínili v tomto přehledu patří mezi ty nejlepší, které aktuálně můžeš najít, poukazuje na to fakt, že jsou oblékané největšími hvězdami světového fotbalu. My tedy můžeme zaručit, že dostáváš tu nejlepší obuv na trhu. Doufáme, že jsme ti alespoň trochu zjednodušili výběr tvých nových kopaček, mnoho z nich můžeš dostat s hezkou slevou jen u nás v 11teamsports!