FOOTBALL SUMMER SALE - Ušetři 25%-75% na kopačkách a fanshopových produktech! KUP TEĎ
Jakým dárkem nejvíce potěšíte malého fotbalistu?

Jakým dárkem nejvíce potěšíte malého fotbalistu?

31. 10. 2021 3 min. čtení

Poradíme vám, jaký dárek pod stromečkem vaši malou hvězdu zaručeně nadchne!

Máte v rodině malého fotbalistu, kterého byste na Štědrý den rádi potěšili parádním dárkem, ale sami nejste kdovíjací fotbaloví matadoři a nevíte, co přesně by budoucí sportovní hvězdu potěšilo nejvíc? Pak jste tu správně!

Komu váš malý fotbalista fandí? Stačí se jenom zamyslet, na který tým se v televizi dívá nejčastěji, o kterém fotbalistovi to pořád mluví a nebo koho má v telefonu na tapetě. A pak není nic snadnějšího, než vybrat ten pravý dres v naší sekci fanshop. Můžete si být jistí, že už na trénink nebo tělocvik nebude chtít nosit nic jiného. 

Naprostou zárukou úspěchu jsou fotbalové míče, těch totiž není nikdy dost. Navíc, pokud nechcete něco extra, nestojí moc. A přitom s sebou nesou stovky hodin sportovní zábavy. Jen pozor na velikost! Pro fotbalisty mladší 14 let vybírejte velikost 4 a pro ty vůbec nejmenší (pod 10 let) velikost 3.

Podobnou klasikou jako míče jsou samozřejmě kopačky. Těmi uděláte vůbec největší radost! Jenom je potřeba vybrat pečlivě, aby malému fotbalistovi pasovaly, když si je předem nemůže vyzkoušet. Pokud se to nepodaří, nezoufejte - vyjdeme vám vstříc a až do poloviny ledna můžete zboží vrátit. Pokud si ale chcete být jistí, že vyberete správně, zkuste se pečlivě podívat, v jakém modelu sportovec kope teď. Může to být například "Predator", "Nemeziz" nebo "Vapor". A pak jednoduše vyberte stejné nebo o kousek větší kopačky stejného, nebo velmi podobného střihu a tvaru.

Sáhnout můžete i po něčem extra praktickém, co navíc najde své využití nejen při fotbale. Třeba takové sportovní batohy nebo tašky se hodí i do školy. A u malých i dospívajících fotbalistů jsou velmi populární i sportovní vaky.