FOOTBALL SUMMER SALE - Kopačky a fanouškovské produkty za neuvěřitelné ceny! KUP TEĎ

Nejlepší brankářské rukavice 2023

Pokud hledáš ty nejlepší brankářské rukavice, které ti pomohou s udržením čistých kont, jsi na správném místě. Pro brankáře můžou být správné rukavice rozdílem mezi bezpečným zákrokem a inkasovaným gólem. V tomto příspěvku se podíváme na některé z nejlepších brankářských rukavic na trhu a na to, čím jsou tak výjimečné. Projdeme si klíčové vlastnosti, jako je přilnavost, odolnost a pohodlí, aby jsi našel perfektní pár, který vyhovuje tvým potřebám.

Uhlsport Supergrip+ Speed Contact

uhlsport

Zažij dokonalost chytání s brankářskými rukavicemi Uhlsport. Tyto rukavice jsou vyrobeny z příjemné textilie a opatřeny patentovanou latexovou pěnou Supergrip+, která sice není tou nejpřilnavější na trhu, ale tuto vlastnost kompenzují svou spolehlivostí a odolností. Rukavice jsou navrženy tak, aby ti poskytly optimální přilnavost a zároveň zajistily pohodlí vašich rukou. Klasická bandáž s latexovým páskem kolem celé ruky a zapínáním na suchý zip usnadňuje nasazení a utažení. Uhlsport Supergrip+ Speed Contact můžeme doporučit všem, kdo hledá rovnováhu mezi přilnavostí, odolností a pohodlím.

Uhlsport Supergrip+ Speed Contact RC


adidas Predator Pro Hybrid

predator

Posuň své brankářské dovednosti na další úroveň s rukavicemi od adidas! Tyto rukavice mají pletený hřbet se silikonovými prvky High Definition Grip pro přesné boxování balónu, dlaň URG 1.0 s obalem palce a extra latexem na konečcích prstů pro lepší přilnavost a dokonalou manipulaci s míčem.  Chytej stylově a sebejistě s fotbalovými brankářskými rukavicemi adidas Predator Pro Hybrid!

adidas Predator Pro Hybrid


Puma Future Ultimate NC

puma

Tyto rukavice od Puma jsou navrženy pro přiléhavý pocit a nabízejí vynikající kontrolu díky negativnímu střihu, 3D pletenému materiálu a 4mm latexové vrstvě ELITE+ DUAL GRIP na dlani. Navíc prodloužená elastická manžeta zajišťuje pohodlné nošení bez nutnosti zapínání. Staň se hrdinou svého týmu s Puma FUTURE Ultimate NC!

Puma FUTURE Ultimate NC


BU1 Light NC

bu1

Značka BU1 vznikla z rukou šikovných gólmanů s cílem vytvořit ten perfektní brankářský zážitek pro každého. Výsledkem jsou rukavice BU1 Light NC. Jde o jedny z nejlehčích rukavic na trhu, mají výbornou prodyšnost a přilnavost. BU1 rukavice budou výborným úlovkem pro všechny, kteří hledají spolehlivé rukavice za zlomek ceny oproti dražší konkurenci.

BU1 Light NC


Doufáme, že ti tento příspěvek pomohl s výběrem ideálního páru brankářských rukavic. Všechny produkty najdete na stránkách 11teamsports! Hodně štěstí na hřišti!