FOOTBALL BOOT SALE –Vybrané kopačky za skvělé ceny KUP TEĎ

Nejlepší beztkaničkové kopačky 2023

Už tě nebaví zavazovat si tkaničky pokaždé, když si chceš zakopat? Získej nejnovější kopačky bez šněrování, které změní tvojí hru!
Posuň svůj výkon na další úroveň s beztkaničkovými botami. Díky přiléhavému střihu, vynikající kontrole míče a inovativnímu designu mají tyto 4 nejlepší kopačky bez šněrování všechny funkce, které ti dají výhodu na hřišti.

Je čas posunout svou hru na další úroveň!

Jak si vybrat tu správnou beztkaničkovou kopačku pro vás?

Beztkaničkové kopačky jsou stále oblíbenější pro svou pohodlnost a stylový vzhled. Se širokou škálou těchto kopaček, které jsou nyní k dispozici na trhu, může být obtížné rozhodnout, které z nich jsou pro tebe nejlepší. Při jejich nákupu je třeba zvážit hned několik vlastností, jako je střih boty, použitý materiál, kvalita a odolnost její konstrukce. Když vezmeš v úvahu tyto faktory, můžeš si být jistý, že si koupíš pár beztkaničkových bot, které vydrží po mnoho let.

Adidas Predator Accuracy+

PredatorAdidas Predator Accuracy+ je skvělá bota pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci síly, kontroly a přesnosti ve svých kopačkách. Měkký svršek HybridTouch s gumovými prvky High Definition Grip je vysoce přilnavý na dotek a poskytuje ti neuvěřitelnou úroveň kontroly nad míčem. Navíc beztkaničkový design zajišťuje maximální pohodlí. Tyto kopačky, které nosí superhvězdní hráči jako Pedri a Jude Bellingham, ti pomohou posunout tvoji hru na další úroveň. Připrav se ovládnout hřiště s adidas Predator Accuracy+.

Adidas Copa Pure+

COPAKopačky adidas Copa Pure+ jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají lehké a hlavně pohodlné boty. Díky svršku z látky PRIMEKNIT a měkké přední části Fusionskin z K-kůže bota dobře sedí, což umožňuje větší kontrolu a přesnost v těch nejdůležitějších momentech. Tyto boty nosí některá z největších jmen ve fotbalovém světě, jako je například Paulo Dybala nebo Thiago. Staň se i ty fotbalovým maestrem s adidas Copa Pure+.

New Balance Tekela v4

TEKELATyto kopačky od New Balance byly jednoznačně tím největším překvapením v beztkaničkové kategorii. Tekela v4 poskytují dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a výkonem. Zároveň mají asi to nejlepší upevnění nohy v botě ze všech beztkaničkových kopaček. Elastická látka na nártu je velmi těsná, což může být lehce nepříjemné pro fotbalisty s vysokým nártem, na druhou stranu těsně sedící kopačky je něco, co my, fotbalisti, chceme a hledáme. New Balance Tekela v4 jsou nakonec tedy kopačky, se kterými budeš mít opravdový pocit hry na boso.

Adidas X Speedportal+

X SPeedportalRychlostní kopačky od adidas byly vždy v popředí jejich nových kolekcí a není divu proč. Jedny z nejvíce používaných kopaček v profesionálním fotbale, X Speedportal+ nabízí inovativní technologie a ergonomický střih, který vyhovuje většině hráčů. Převezmi kontrolu a staň se tím nejrychlejším na hřišti jako Heung-Min Son, Rafael Leão, João Félix a mnoho dalších.

Doufáme, že ti tento článek pomohl při hledání nejlepších bezšněrovacích bot pro rok 2023. Ať už hledáš pohodlí, styl nebo "pure performance", v tomto seznamu je něco, co jistě vyhovuje tvým potřebám. Vyber si jeden ze 4 vybraných párů už dnes v 11teamsports!