Kopačky pro široká chodidla

Pro mnoho hráčů s širokými chodidly může být výběr správných kopaček skutečným výzvou. Správně sedící boty nejenže zajišťují pohodlí a podporu, ale také ovlivňují výkon a zlepšují herní zážitek. Proto jsme vytvořili tento článek, abychom ti představili nejlepší kopačky pro široká chodidla, které jsou k dispozici na trhu.

PUMA FUTURE ULTIMATEPUMA FUTURE

Víme, že o PUMA FUTURE ULTIMATE mluvíme často, ale je těžké to nedělat. Tyto boty dobývají fotbalový svět, od svého příchodu přesvědčili mnoho profesionálních hráčů k oblékání páru kopaček PUMA. To je především díky jejich vynikajícímu střihu a pohodlí. Řada PUMA FUTURE ušla od vzniku dlouhou cestu a současný model je jednou z nejlépe padnoucích bot na trhu, a to bez ohledu na tvar vaší nohy.
Zásadní roli v tom všem hraje svršek FUZIONFIT360, který je tvořen elastickým materiálem, jenž je velmi přiléhavý, ale zároveň pohodlný a zajišťuje jeden z nejlepších pocitů “naboso”, jaký jsme kdy v kopačkách zažili. 
Pokud je tedy tvým cílem pořídit si kopačky, které ti prostě neuvěřitelně dobře padnou, PUMA FUTURE ULTIMATE je pár přesně pro tebe.

PUMA FUTURE ULTIMATE


adidas Predator Accuracy aPA

Navržené pro přesnost, adidas Predator Accuracy je jedna z nejširších bot, které jsme letos vyzkoušeli. Její límec z materiálu Primeknit a svršek HybridTouch se přizpůsobí tvaru tvojí nohy a nabízí přiléhavé, ale přesto pohodlné nošení. Technologie High-Definition Grip navíc zlepšuje kontrolu nad míčem, takže jsou tyto kopačky ideální pro kreativní středopolaře.

adidas Predator Accuracy


Nike Phantom GX EliteNikePhantomGX

Kopačky Nike Phantom GX jsou navrženy pro dynamickou hru, přesnost a výjimečné pohodlí i pro hráče se širokou nohou. Jejich revoluční svršek Nike Gripknit je vyroben z lepivého materiálu, který poskytuje velice přirozený pocit na noze a zároveň zajišťuje skvělou kontrolu nad míčem. Díky kolíkům tri-star ti tato bota zajistí vynikající trakci po celou dobu hry.

Nike Phantom GX Elite


Mizuno Morelia Neo IIIMizunoMoreliaNeo3

Mizuno moc dobře ví, co fotbalisté chtějí od kopaček. Není tedy divu, že vytváří jedny z nejkvalitnějších kopaček na trhu. Morelia Neo III přináší úžasný střih pro většinu lidí, i pro hráče se širokou nohou. Jsou vyrobené z prvotřídní klokaní kůže, nabízí výjimečnou měkkost a prostornou špičku. Díky lehké konstrukci a vynikající trakci jsou skvělou volbou pro všechny typy hráčů, ať už hraješ na jakékoliv pozici.

Mizuno Morelia Neo III


Nike Premier 3Niek premier3

Boty Nike Premier 3 jsou ideální dostupnou variantou pro hráče se širšími chodidly. Mají svršek z kvalitní kůže, jenž se vytvaruje podle tvaru nohy, jsou velmi pohodlné a zároveň poskytují stabilitu nohy a vynikající kontrolu nad míčem. K širokému střihu přispívá také extra prostor pro prsty, díky čemuž se jedná o dlouhodobou a spolehlivou volbu pro všechny, kteří nechtějí utrácet za top modely.

Nike Premier 3


New Balance Furon V7 ProNBFuronv7

New Balance Furon V7 Pro jsou navrženy pro výbušnou rychlost a jsou konstruovány s ohledem na širší chodidla. Lehký svršek Hypoknit zajišťuje maximální pohodlí a odolnost, přičemž je měkký a téměř imituje kůži. Kolíky ve tvaru šipky navíc poskytují agresivní trakci a zrychlení. Celkově New Balance nabízí skvělou fotbalovou botu, která stojí méně než konkurence, používá kvalitní materiály a je vhodná pro hráče se širokou nohou.

New Balance Furon V7


adidas Copa MundialCopaMundial

Kopačky adidas Copa Mundial jsou po mnoho desetiletí symbolem kvality a stylu ve světě fotbalových bot. Díky svršku z klokaní kůže, který se přizpůsobí tvaru vaší nohy, a svému proslulému univerzálnímu střihu poskytují tyto boty bezkonkurenční pohodlí. Jejich odolnost, ikonický jazyk a nadčasový design z nich dělají opravdovou klasiku, jejíchž jedinečné vlastnosti si pochvalují fotbalisté z celého světa.

adidas Copa Mundial


Mizuno Alpha Made in JapanMizuno Alpha

Mizuno myslelo na širší chodidla i při vytváření jejich prvních syntetických kopaček, Mizuno Alpha. Revoluční syntetický svršek je neuvěřitelně tenký, což botám dodává skvělý “naboso” pocit. Lehká konstrukce a responsivní kolíky poskytují výbornou trakci a pomůžou ti s rychlou změnou směru. Mizuno Alpha Made in Japan jsou ty nejprémiovější rychlostní boty na trhu, které kombinují bezkonkurenční výkon a pohodlí.

Mizuno Alpha MIJ


adidas Copa GloroCopaGloro

adidas Copa Gloro jsou skvělou volbou pro každého, kdo má omezený rozpočet. Boty jsou vybaveny měkkou hovězí kůží, což znamená, že se boty časem lehce vytáhnou a vytvarují podle tvojí nohy. Přímý konkurent Nike Premier 3, tyto kopačky se pyšní podobným retro vzhledem a klasickým jazykem. Boty mají velmi dobrou kvalitu provedení, vzhledem k jejich nízké ceně. Pokud hledáš kopačky, které tě finančně nezruinují, adidas Copa gloro by pro tebe mohly být ideální volbou.

adidas Copa Gloro

Závěrem lze říci, že pro optimální výkon a pohodlí na hřišti je zásadní si najít správné kopačky pro svůj tvar chodidla. Kopačky, které jsme v tomto seznamu zmínili, nabízejí různé styly, technologie a střihy, které vyhoví potřebám každého hráče se širokou nohou. Ať už tedy dáš přednost klasickému vzhledu kopaček adidas Copa Mundial, nebo futuristickému designu modelu PUMA FUTURE, určitě si vybereš boty, která budou tvým širokým chodidlům vyhovovat. Prohlédni si je všechny na 11teamsports a pozvedni svou hru na novou úroveň! Happy playing!