POUŽIJ KÓD: COUPON1: ušetři 400 Kč (nákup nad 4000 Kč), COUPON2: ušetři 600 Kč (nad 5500 Kč) -- days --:--:-- VYUŽIJ TO
Jak si zabalit fotbalovou tašku

Jak si zabalit fotbalovou tašku

29. 3. 2021 4 min. čtení

Jak si zabalit svou fotbalovou tašku? Tyhle nezbytnosti ti v ní nesmí chybět!

Chceš vědět, jak si správně zabalit tašku na fotbalový trénink či zápas? Nabízíme ti nezbytnosti, které nesmí chybět v žádné správné fotbalové tašce. Inspiruj se námi a posuň svou přípravu při návratu na nejvyšší úroveň.

Jistě sleduješ, jak se na zápas připravuje tvůj oblíbený fotbalista. Perfektně sladěný, upravený, a především s bezchybným účesem. Dnes to však nebude o účesu, s tím ti poradí tvůj osobní kadeřník. My jsme tu proto, abychom ti poradili, jak se odlišit od spoluhráčů a připravovat se na fotbalová pódia jako profesionál. Jeden moudrý muž totiž jednou kdysi pronesl, že z nepatrných detailů se skládá celek.

Jak si zabalit fotbalovou tašku

První nezbytností je jednoznačně správná fotbalová taška s potřebným úložným prostorem. V tašce ti samozřejmě nesmí chybět správné obutí. V kabině ti dodají pohodlí pantofle, které následně přehodíš do tvé největší zbraně, kopaček. Velmi záleží, na jakém povrchu se chystáš hrát. Máme pro tebe připravené kopačky na přírodní, umělou trávu a do haly. Pokud si koupíš jejich nejvyšší řadu, bude se ti hodit praktický pytlíček, do kterého může kopačky po zápase uložit.

Další důležitou součástí fotbalové výbavy je oblečení. Světové značky nabízí produkty s nejmodernějšími technologiemi, které ti dodávají absolutní komfort a ty se tak můžeš plně koncentrovat na hru. Naším nepostradatelným tipem je funkční prádlo. Skvěle odvádí pot, zahřívá namáhané svaly a svým střihem poskytuje maximální volnost pohybu.

Jak si zabalit fotbalovou tašku

V neposlední řadě musí v tvé fotbalové tašce být vhodné chrániče. Nechceš přeci ze zápasu odcházet se šrámy. Chrániče ti poté skvěle drží tejpovací pásky Premier sock tape, které můžeš taktéž využít při poranění prstů.

Jak jsme tě již učili, fotbalový život nezačíná a nekončí hvizdem rozhodčího. Po zápas je třeba nahodit styl. Proto v tvé tašce také nesmí chybět ručník a kosmetika. Vypadá to, že jsme vybaveni. Před zápasem můžeš ještě přidat vhodnou svačinu, která ti dodá energii, a do sluchátek si pustit svou oblíbenou hudbu. A můžeme jít na to!

Jakub Jonáš - 11Teamsports.