End of Season Sale - Ušetři až 60 % na vybraných produktech -- days --:--:-- KUP TEĎ

Global boot spotting

V letošní sezóně si stále více a více hráčů vybírá raritní a dřívejší páry kopaček. I poslední týden byl bohatý na nevšední výběry, které ozářily ligová a pohárová klání. Podívej se na náš výběr.

Zinedine Zidane (Real Madrid) - adidas Predator 19+

Svůj návrat na pozici trenéra Realu Madrid pojal elegantní Francouz vskutku stylově. Na prvním oficiálním tréninku "Bílého baletu" se objevil ve zlatém designu kopaček Predator 19+ "25 years of Predator". Nejnovější generace ikonických kopaček vzdává hold Zinedinu Zidanovi a Davidu Beckhamovi, kteří nedávno představili renovované verze svých kopaček Predator Accelerator a Precision. Uznej, příliš úchvatné, abys je nenazul. 

Zinedine Zidane

Mesut Özil (FC Arsenal) - adidas Predator Accelerator

Už si chtěl hledat ikonické kopačky adidas Predator Accelerator? Nemusíš. Mesut Özil nazul obnovenou klasiku z roku 1998 k zápasu Evropské ligy proti Rennes, a ukázal jak pohledně vypadají na trávníku. Legendy ožívají. 

Mesut Özil

Suso (AC Milán) - Nike Mercurial Vapor XII

Na který jiný zápas si připravit speciální pár kopaček než na milánské derby? Inter se vytasil s výročním dresem ve spolupráci se společností Nike. Na druhé straně nazul španělský záložník Suso kopačky Nike Mercurial Vapor ID v černém, decentním designu s šedivými detaily. K vítězství to nestačilo, Milán se nyní obarvil do černomodré barvy.

Suso

Sergio Ramos (Real Madrid) - Nike Phantom Vision

V poslední době se kapitán Realu Madrid Sergio Ramos jaksi nemůže rozhodnout, který model kopaček Nike bude nadále reprezentovat. V posledním utkání proti Celtě Vigo vyzkoušel pronikavě červený model PhantomVSN z kolekce "Game Over". Tak které kopačky by měl Sergio nosit? 

Sergio Ramos

Javier Hernandez (West Ham) - adidas Nemeziz 18+

Už to vypadalo na poprask. Favorizovaní Kladiváři z West Hamu si o víkendu měli dojít k povinným třem bodům proti Huddersfieldu. Hosté se však vzepřeli osudu a zařídili nečekanou show. Sahali po bodové krádeži, když v tom zavelel Chicharito a dvěma góly zařídil velkolepý obrat na 4-3. Mexický útočník při tom střílel v kopačkách adidas Nemeziz 18+ z kolekce "Exhibit pack". 

Chicharito

Isco (Real Madrid) - adidas Nemeziz 18+

Do třetice zástupce královského klubu. Isco v týdnu podepsal velkolepý kontrakt se společností adidas a o víkendu oslavil brankou svůj návrat do základní sestavy Realu Madrid. Kouzelník našel zpět své pódium a nazul při tom černý pár kopaček Nemeziz 18+ z kolekce "Archetic pack". Isco bude jednou z tváří tohoto sila.

Isco

Jakub Jonáš - Top4Football.