FINAL SALE – Vybrané produkty za skvělé ceny KUP TEĎ

header

Bílý balet zatančí v Braníku, aneb Real Madrid bude v červenci v Praze.

Fundación Real Madrid, nadace nejlepšího fotbalového klubu, přinese prestižní fotbalové tréninky pro mladé fotbalisty a fotbalistky na hřiště v Praze a slovenském Šamoríně. Česká republika a Slovensko se tak stanou dalšími zeměmi, kde se budou díky Fundación Real Madrid pořádat fotbalové kempy pro mládež, a to od 1. do 5. července v Praze na hřišti ABC Braník a od 8. do 12. července v Šamoríně na hřišti ŠTK.

Naposledy se skutečný „Bílý balet“ objevil v Česku na podzim 2018 v Plzni a ukázal pět gólových tanečků, vzpomínáte? Teď mohou malí fotbalisté ve věku od 7 do 11 let bez ohledu na výkonnost absolvovat čtyři tréninky denně pod vedením koučů rezervních týmů Realu Madrid s jejich metodikou, získají zkušenosti se sportovní kulturou a způsobem života věhlasného klubu. Na pár dní se tak 75 kluků nebo dívek stane členy stejné rodiny jako Bellingham, Modrić, Vinicius Jr anebo Alfredo di Stéfano (pokud jim ho ještě rodiče připomenou).

Fotbalisté a fotbalistky ve věku od 7 do 11 let budou moci absolvovat čtyři tréninky denně pod vedením šéftrenéra z týmu Fundación Real Madrid. Získají tak neocenitelné zkušenosti s metodikou, sportovní kulturou a způsobem života světoznámého klubu.

p1

Druhou možností, jak se přiblížit fotbalovým idolům, nabízí pobytový zájezd přímo v Madridu se čtyřmi tréninky v areálu RM City, návštěvou stadionu Santiago Bernabeu i zápasu A týmu a prohlídkou města. Jedinečný zážitek se připravuje pro hráče od 10 do 13 let opět bez ohledu na výkonnost a chystají se dva termíny. První již 13. – 18. května a druhý podle vylosování utkání La Ligy v říjnu. Součástí zájezdu bude kompletní servis včetně letenky a ubytování.

Více informací a přihlášky najdete na frmclinicsczechrepublic.com

p2

Přínosem Fundación Real Madrid je propagace hodnot spojených se sportem. Podporuje komplexní vzdělávání dětí a mládeže a sociální začlenění nejzranitelnějších členů společnosti. Nadace realizuje své programy a činnosti v pěti klíčových oblastech: sportovní aktivity, vzdělávací a kulturní aktivity, aktivity v oblasti sociální péče, mezinárodní spolupráce a institucionální aktivity.

p3

Moderní fotbal je společnost, která již 12 let poskytuje služby v oblasti sportovního vzdělávání na základě exkluzivní trenérské licence Coerver Coaching. Od roku 2023 spolupracuje s organizací Fundación Real Madrid, pro kterou je partnerem pro Českou republiku a Slovensko. V těchto zemích spolupracuje s předními prvoligovými a druholigovými fotbalovými kluby. Od svého založení klade Moderní fotbal vysoké nároky na úroveň sportovního vzdělávání. Programy společnosti Moderní fotbal absolvovalo více než 20 000 sportovních nadšenců, hráčů a trenérů.

11teamsports ti ve spolupráci s Moderním fotbalem přinášejí možnost se na několik dní stát součástí "Bílého baletu" a hrdě na dané akce poskytuje vybavení od značky adidas.