5% extra sleva pro členy klubu právě teď Staň se členem
Chytré chrániče G- form

Chytré chrániče G- form

8. 12. 2021 3 min. čtení

Fotbalové holenní chrániče pro 21. století

Někteří hráči, aby je při hře nic neomezovalo, vyhledávají chrániče co nejmenší a nejlehčí. Takové sice nepřekáží, ale svůj účel taky zrovna neplní. S revolučním a skutečně elitním modelem teď přichází americká firma G-form. Její Pro-S 2 Elite jsou fotbalové chrániče tak lehké a nenápadné, že je až s podivem, jak jsou funkční a spolehlivé. Největší změnu přináší technologie SmartFlex. Jde o patentovanou flexibilní pěnu, která je zanormálních okolností měkká a tak se dokonale přizpůsobí tvaru tvé nohy a nikdy tě neomezí v pohybu. Při kontaktu s protihráčem ale bleskurychle ztvrdne, rozprostře energii nárazu rovnoměrně na celou plochu chrániče a na holeň se tak dostane pouze minimální množství. Tahle chytrá ochranná vrstva je navíc našitá na prodyšné kompresní nohavici, která udrží chránič po celý zápas tam, kde má být.

G-form

Koupit chrániče G-form Pro-S 2 Elite

Dalším modelem chytrých chráničů z dílny firmy G-form jsou Pro-S Compact. I ty využívají patentovanou, rychle tvrdnoucí technologii RPT a mají všechny další vychytávky jako je nízký profil, díky kterému jsou velmi nenápadné, nebo kompresní nohavice, díky které chrániče jednoduše navlečeš, která podporuje prokrvení lýtek a spolehlivě odvádí pot. Jsou zkrátka jak vysoce odolné, tak i pohodlné a dají se prát v pračce. Tento model je k mání i v dětské velikosti. 

G-form

Koupit chrániče G-form Pro-S Compact

Chrániče G-form jsou jednoduše správná volba, protože je na ně spoleh a nikdy během zápasu nenaruší tvou koncentraci. Další modely najdeš tady.