Letní výprodej je tady! Prozkoumat

ADIDAS SUPERLATIVE PACK

Adidas přichází s novým Superlative Packem, který nabízí stylové designové úpravy modelů Predator, X a Nemeziz. Všechny si teď můžete pořídit ve vyladěné kombinaci černé, modré, žluté a bílé, ale i dalšími vylepšeními.

adidas Superlative pack

Asi nejextravagantnější novinkou celého packu je úprava modelu Predator, přesněji jeho varianty s kotníčkem, který je nyní v zadní části (kolem achilovky) mnohem vyšší než v oblasti přední (nad nártem). A změna se dostavila i v případě povrchu demonskin, jehož gumové výběžky, které zajišťují unikátní kontrolu míče, už nejsou uspořádány do pravidelné mřížky, ale živěji. Predatory ze Superlative Packu poznáš taky podle nového podnázvu Freak.

Superlative Pack zahrnuje i novou designovou variantu modelů X. Ty jsou od teď k mání i v zajímavém žluto-černém provedení, které nechává vyniknout vícevrstvý svršek. Pro podrážku a špunty v Adidasu tentokrát zvolili decentní kombinaci bílé a černé.

Koupit

adidas Superlative pack

Posledním modelem, který se díky Superlative Packu dočkal změn, je Nemeziz. I když v jeho případě se jedná pouze o novou barevnou kombinaci s upravenou texturou svršku. Stejně jako u ostatních novinek Superlative Packu jde o souhru černé, modré, žluté a bílé.

Koupit