Top4Football má nové jméno, odteď jsme 11teamsports Přečti si víc

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Dynamická rychlost. Bez strachu. Vizionář. Přichází nová generace hbitosti. Adidas představuje vylepšenou kopačku Nemeziz 19 inovacemi přibližující se dokonalosti a unikátním zářivým designem. Nabízí výjimečnou 360stupňovou mrštnost pro nejtvořivější hráče. 

Netrpělivě jsme vyčkávali na moment, který nyní konečně přichází. Pár měsíců v laboratoři a model připomínající svým jménem božskou postavu spatřuje světlo světa. Mnohdy nejsou inovace na první pohled tak signifikantní, to však není případ pronikavých Nemeziz, které prezentují revoluční provedení svršku kopačky a nově utvořenou rozdělenou podrážku. 

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Adidas dbá na to, aby první model bezprostředně zaujal, proto volí elektrizující červený design se stříbrně metalickými prvky tří pruhů a podrážky. Kromě vizuálu okamžitě zaujme nová vlnovitá struktura a kompozice nabízející bezprecedentní cit pro míč. Adaptivní tejpovací technologie svršku umožňuje maximální podporu v akceleraci a změnách směru pohybu. Zároveň modelu Nemeziz přináší znamenitý vzhled. 

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Červený design kopačky ladně kontrastuje s metalickými prvky tří pruhů a podrážky. Stříbrná barva pak velmi vhodně vyvstává na povrch a zdůrazňuje vyčnívající vzhled. 

Kopačky Nemeziz jsou vybudovány tak, aby překvapovaly obrany soupeřů. Pokud jsi ten, kdo chce v okamžiku měnit hru, jsou tu přímo pro tebe. Nepředvídatelné kličky, dynamická rychlost a nečekané góly. Uč se a inspiruj se od těch nejlepších jako jsou Roberto Firmino, Bernardo Silva či Isco. 

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Nové kopačky adidas Nemeziz 19+ „302 Redirect pack“ k dostání na našem e-shopu 11teamsports.cz

Jakub Jonáš - Top4Football.