NOVOROČNÍ VÝPRODEJ Chci slevu

11teamsports House of Clubs

V této exkluzivní fotbalové komunitě prostě nechceš chybět. Vše, co se u nás šustne, ti naservírujeme jako prvnímu rovnou pod nos. Budeš u nás vždy vážený host užívající si smršť těch nejlepších fotbalových novinek v kombinaci s kupou výhod, slev a akcí. 

11teamsports House of Clubs je tvoje vstupenka do vybrané společnosti fotbalistů a fotbalových nadšenců a právě teď tě zveme, aby ses přidal k této partě, kde se budeš cítit jako doma. Pojď dál a vítej v klubu.

11teamsports House of Clubs

Proč se stát členem? Dáme ti hned několik dobrých důvodů:

  • Získáš dodatečnou slevu 5 % z aktuálních e-shopových cen na každý nákup na 11teamsports.cz platnou téměř na celý sortiment.  
  • Získáš přednostní přístup k exkluzivním novinkám a limitovaným produktům a budeš tak mít větší šanci, že ti neuteče tvoje velikost.
  • Speciální akce a slevy pouze pro členy klubu

Jak se zaregistrovat do 11teamsports House of Clubs?

Jednodušší to být nemůže, stačí se rovnou zaregistrovat na této stránce přes tlačítko “Chci do klubu”. 

Jak uplatním členskou slevu 5 %?

Slevu ti automaticky přiřadíme k emailu, kterým jsi registrován do 11teamsports House of Clubs. To, že je sleva aktivní, pak sám uvidíš ve svém zákaznickém profilu v sekci “Moje slevové kódy”. Téměř všechny produkty tak budeš mít za klubovou cenu a to se vždycky hodí, ne?

Jak dlouho můžu být členem klubu, jak mohu prodloužit, nebo ukončit své členství?

Členem 11teamsports House of Clubs budeš až do 31. 3. 2021. Své členství si můžeš spravovat ve svém uživatelském profilu. Účast v klubu je dobrovolná a můžeš se z něj kdykoli odhlásit přes odkaz v emailu.
Od dubna 2021 chystáme vylepšenou verzi House of Clubs a budeme tě o ní včas informovat. Těš se.

Můžu zapojit i svůj klub a své spoluhráče?

Pokud máš spoluhráče nebo kamaráda, který by se chtěl taky stát součástí naší komunity, pak není nic jednoduššího než jej odkázat na naše stránky, kde se může zaregistrovat.

Brzy budeš moct zapojit i celý svůj klub. Pokud se tvůj tým připojí do House of Clubs tak nejenže získáte slevy a lepší podmínky na nákup dresů, tréninkového oblečení a dalšího vybavení pro tým, ale taky ty a tví spoluhráči dostanete možnost nakupovat s ještě většími výhodami než nyní. Vítězí tvůj tým, vítězíš i ty.