FOOTBALL SUMMER SALE - Kopačky a fanouškovské produkty za neuvěřitelné ceny! KUP TEĎ

header

Vítej v 11teamsports Academy – Kde se rodí budoucí fotbaloví profesionálové!

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit naši novou iniciativu – fotbalové kempy 11TS Academy. Jsme nejen prodejci fotbalového vybavení, ale také váš průvodce na cestě k rozvoji vašeho dítěte ve světě fotbalu a sportu. Náš cíl je jednoduchý - chceme nadchnout mladé lidi pro fotbal a podporovat jejich celkový sportovní a osobnostní rozvoj.

Naše 11teamsports Academy vznikla za německými hranicemi ve spolupráci s fotbalovou osobností a bývalým profesionálním fotbalistou Maikem Franzem. Již několik let úspěšně organizujeme fotbalové kempy po celém Německu a nyní přišel čas na to přinést naší akademii i do České Republiky!
V ČR projekt vede Michal Serafin, který má mnoholeté zkušenosti z působení v mládežnickém fotbale a zároveň provozuje fotbalovou školu zaměřenou na individuální tréninky nejen pro děti a mládež, ale i profesionální hráče. Jeho rukama prošla již řada prvoligových hráčů, například Pavel Bucha, Tomáš Wiesner, Martin Vitík, Daniel Samek a mnoho dalších.

Během let se naše 11teamsports Academy vypracovala v jednu z největších fotbalových škol v Evropě, kde si mladí lidé mohou zažít fotbalový svět 11teamsports a Nike a odnášejí si zážitky na celý život.

Přihlaš své dítě na jeden z 11teamsports Academy kempů právě teď!
 

Praha

hrobce


hajveslezsku


Roudnice nad Labem

hrobce


Liberec

krasnastudanka

Na 11teamsports Academy Camps, navržených bývalým profesionálním fotbalistou Maikem Franzem, se děti ve věku 5-15 let učí hodnotám sportu hravou formou. Kempy nabízí nejen fotbalový trénink, cvičení a zábavu, ale také tipy na fyzickou a psychickou odolnost a seznámení se se zdravou stravou pro děti. S důrazem na zábavu a pozitivní atmosféru, kempy 11teamsports Academy staví na pilířích fotbalového tréninku, kondiční přípravy, mentálního tréninku a výživy. 

ssdssdds

Fotbalový tréninkový program, vyvinutý s mistrem světa Benjaminem Kugelem (kondiční trenér Německé fotbalové reprezentace mezi lety 2010-2017, nyní Performance manager v portugalském S.L. Benfica), využívá nové herní formy asociace DFB s malými brankami a velkým množstvím kontaktů s míčem.

Pro každé zúčastněné dítě je součástí i speciální balíček Nike s oblečením, ponožkami a fotbalovým míčem. 11teamsports Academy nabízí nejen fotbalový trénink, ale také nezapomenutelné zážitky pro mladé fotbalové naděje.

Partner 11teamsports Academy:

wave